Recanto Della Mata
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 113 m² Recanto Della Mata Venda Nova do Imigrante villa ligt op ongeveer 7 km van Sítio Herança Agroturismo en beschikt over een bubbelbad. De hut heeft gratis priveparkeerplaatsen en een terras met uitzicht op de berg.
De 2-slaapkamer villa is op circa 10 minuten rijden naar Sítio Busato, evenals op circa 15 minuten rijden naar het Carnielli museum gelegen.
Recanto Della Mata villa beschikt over een woonkamer, naast het uitzicht op het zwembad. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
De accommodatie is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een complete keuken en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Canaltur ES4,4 km
- Instituto Federal do Espirito Santo4,8 km
- Agritourism Family Brioschi3,8 km
- Sitio da Familia Brioschi3,6 km
- Morro do Filleti4,7 km
- Carnielli3,5 km
- Paraiso Bar e Piscina Casa de Campo1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Eurico de Aguiar Salles114 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Recanto Della Mata villa?
Gasten van Recanto Della Mata villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Recanto Della Mata villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Recanto Della Mata villa is $121. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Recanto Della Mata villa?
Recanto Della Mata villa beschikt over een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de hut mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de hut logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Recanto Della Mata villa?
Gasten die in Recanto Della Mata villa verblijven, kunnen gemakkelijk Sítio Busato en het Carnielli museum bereiken, die respectievelijk op ongeveer 3 km van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Recanto Della Mata villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Recanto Della Mata villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.